fbpx

Mám pro vás

Samo-seminář zdarma

Chcete nakouknout do mého samo-semináře?

Stáhněte si ukázku zcela zdarma. Zadejte prosím svůj e-mail a ihned získáte stranu plnou inspirace a nových myšlenek ve formátu PDF.

Stačí vyplnit formulář níže a odkaz ke stažení Vám bude okamžitě zaslán.

Těším se na Vaší úspěšnou cestu k osobnímu rozvoji!

CO O SAMO-SEMINÁŘI ŘÍKAJÍ

Dobrý večer, úplnou náhodou jsem v knize narazila na Vaší knihu a nikomu jsem nikdy nepsala, ale Vám musím. Když jsem ji držela v ruce, tak jsem se zamilovala do nádherného obalu. Bylo ihned jasné, že ji musím mít. Přečetla jsem ji jedním dechem a zjistila - že je vlastně úplně celá o mě. Děkuji za rady, absolutně bych nevěřila, že žena Vašeho věku dokáže tak velké věci jako Vy. Tleskám a děkuji za skvělou tvorbu.
Lucie Marková
Chtěla bych ti poděkovat za tvou knihu, přečetla jsem jí ve dvou dnech a nemohla jsem se od ní odtrhnout. Četla se moc dobře a hlavně mě zaujala natolik, že bylo těžké od ní odejít. V některých pasážích jsi mě donutila se zamyslet nad sebou samotnou a to je to, co jsem potřebovala. Dalo mi to pohled na můj život trošku zase z jiného úhlu. Možná to vedlo i k mému novoročnímu odhodlání cítit se dobře a svá. A dokonce jsme se inspirovala s lístečky, sice je nemám na ledničce ale nalepené jsou na viditelném místě. :) Jinak tě strašně obdivuji kolik jsi toho stihla a hlavně jakou užasnou změnou jsi prošla, klobouk dolu. Ještě jednou děkuji za knihu.
Monika KratochvílováPrávník
Dobrý den, nejsem vašeho věku, ale knihu jsem dostala od vnučky k Vánocům. S naprostou lehkostí jsem jí přečetla a střídala slzy dojetí i smíchu. Vzpomněla jsem si na svůj porod a zasmála jsem se tak nahlas, že manžel si myslel, že jsem blázen. :o) Děkuji za to...a děkuji za poslední kapitoly, kdy jsem si uvědomila, co mě brání v mém vlastním štěstí.
Mirka HanzalíkováÚčetní