Osobní konzultace s Michaelou Tulachovou

Proč bych měl(a) využít služeb právě u Vás?
Odpověď je jednoduchá – nekopíruji služby ostatních výživových poradců. Můj přístup je především o pochopení, lidskosti a motivaci. Neprodávám žádné výživové doplňky, mám zcela individuální přístup, který zahrnuje především psychologii hubnutí a klient má možnost odpovědi na jakékoli otázky, i v nočních hodinách přes SMS. Kdo z výživových poradců toto nabízí? :) 

Co vše cena cílového programu zahrnuje?
Každý klient, který do programu vstoupí, dostane individuálně vypracovaný jídelníček na míru – nebude obsahovat potraviny, které nejí, přizpůsobí se jeho časovému harmonogramu, práci (směnám) a možnostem výběru potravin. Prakticky po prvním týdnu, kdy se klient takto stravuje, již cítí ohromnou změnu – není unavený, přestane ho pálit žáha, zhubne nějaké to kilo a má větší chuť do života. Po 14 dnech se setká se mnou v kanceláři, kde dostane své osobní desky, které si odnáší s sebou domů po každé konzultaci. Zde najde informace z přednášek a především obsahuje záznam jeho hubnutí, neboli hubnoucí kartu. Pokud klient potřebuje větší "dozor", dochází ke mně každý týden. Mohu s ním být denně ve spojení po mailu i telefonu. Schůzky se opakují do doby, než klient zhubne celkovou váhu, kterou si v programu zaplatil. HUBNOUCÍ PROGRAMY NEJSOU ČASOVĚ OMEZENÉ. Jídelníček se klientovi upravuje průběžně, když např. jede na dovolenou, během Vánoc, při oslavě,…

Jak probíhá měření speciálním přístrojem?
Používám přístroj Tanita 545BF. Po dokončení měření dostanete zápis o svých výsledcích. Můžete si ho odnést a například po půlroce se přijít převážit a výsledky porovnat.

Jak probíhá individuální hodina?
Individuální hodina je pro klienty, kteří mají konkrétní otázky a potřebují znát odpovědi. Nevypracovávám při ní jídelníček, ani neměřím na speciální váze (pokud si klient tuto službu zaplatí, tak ano). Tato hodina je především pro ty, kteří ukončí program a chtějí se poté setkávat, aby neztratili motivaci.
Jedna má klientka řekla: „Paní Tulachová, je to hloupé, ale já vás potřebuji vidět, i když jsem program skončila. Jste pro mě sluníčko, které mi vždy rozsvítí svět, když už je všude tma.“ Nejen pro takové lidi, je individuální hodina. :)

Mohu chodit na hubnutí i s kamarádkou v jeden čas?
Hubnutí ve dvou není u nás překážkou, naopak u mnoha lidí je to vítané, protože cítí větší dohled, kontrolu a podporu.

Musím při vašem programu cvičit, i když nechci?
Rozhodně nemusíte. Mnoho klientů cvičit ani nemůže. Proto se jídelníček vždy přizpůsobí, i když třeba na začátku cvičíte a v průběhu přestanete. Vždy je to o možnostech a chuti cvičit.

Je možné program přerušit a následně pokračovat třeba za půlroku?
Rozhodně můžete. V mnoha případech klientka otěhotní, nebo se stane událost, kdy je přerušení nezbytné. Můžete přijít např. po půlroce s tím, že chcete navázat tam, kde jste původně skončil/a. Avšak pokud si klient zakoupil program na 10kg, začal s váhou 80kg, zhubl 5kg před přerušením a po půlroce přijde s váhou 90kg, zbývá mu pouze 5kg do váhového cíle. To platí i u schůzek, které jsou po 14 dnech. Tímto systémem je klient více motivován.

Proč je cena cílového programu vysoká?
Spočítejte čas, který jste kdy strávili hledáním diet na internetu, nákupem potravin, které jste zkoušeli jíst a nechutnali vám, vařením pro sebe i rodinu, a přesto se žádný úspěch nedostavil. Jsou to dny? Věřte, že mnohokrát i měsíce. Tento čas nyní můžete trávit úplně jinak – s rodinou či plněním svých osobních cílů. Jídelníček budete milovat, změnu stravy nikdo nepozná a vy tak nemusíte nikomu nic vysvětlovat, ani se obhajovat, proč zrovna vy hubnete. Neprodáváme tabletky ani úžasné koktejly na hubnutí, které stojí tisíce každý týden či měsíc. Ušetříte tak peníze a čas za další zkoušení nové diety, kterou vám přinesla kamarádka z časopisu a rozhodně „funguje“. Nákupem programu získáte vše, co od něj očekáváte – pochopení, proč vaše tělo váhově stagnuje, rady přímo pro vaši osobu a úžasnou atmosféru při každé konzultaci. To, že budete hubnout, je již vlastně takový bonus. :)

Co bude následovat po dokončení programu?
Po ukončení programu se s klientem dohodneme, zda bude pokračovat v individuálních hodinách, nebo už vše zvládne sám. Na individuální hodiny dochází po měsíci, dvou či za půlroku.

Ceník 

Vstupní pohovorZdarma
Měření na přístroji (tuky, svaly, voda, VT tuk, metabolismus, metabolický věk)600,-

Tříměsíční hubnoucí program

1. splátka 3900,-do 5 dnů bankovním převodem
2. splátka 20003 týden bankovním převodem
3. splátka 2000,-5 týden bankovním převodem

Pro koho je tento program vhodný?

Pro ty, kteří

 • potřebují nalézt cestu především sami k sobě a naučit se mít rádi
 • potřebují slyšet podporu a pochopení 
 • potřebují slyšet pochvalu za jejich snažení
 • mají vysoký tlak
 • cítí se unaveni
 • potřebují zlepšit kondici
 • pálí je žáha
 • chtějí zhubnout, ale zachovat potraviny, které běžně kupují
 • chtějí se vyvarovat potravinovým doplňkům
 • nechtějí nutit ke cvičení
 • potřebují motivovat a mít na sebou "bič"
Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu. Zásady zpracování osobních údajů