• Výživová poradkyně
  • Koučka psychologie hubnutí
  • Pořadatelka Běhu pro úsměv
  • Zakladatelka a ředitelka Nadačního fondu Julinka
  • Půl maratonská běžkyně
  • Autorka projektu Baštíme s úsměvem,aneb učíme děti správně jíst
  • Výživová poradkyně ORDINACE.CZ a LEKARNA.CZ

Michaela Tulachová
Michaela Tulachová
Výživová poradkyně, koučka psychologie hubnutí, pořadatelka Běhu pro úsměv, zakladatelka a ředitelka Nadačního fondu Julinka

Michaela (18. 5. 1986) pochází z malebného městečka Pacov na Vysočině, kde také vystudovala Gymnázium. Ve studiu pokračovala v Táboře na Vyšší odborné škole ekonomické a poté na Vysoké škole obchodní v Praze. V tomto období se začala ubírat směrem, který později definoval její životní filosofii a náhled na život samotný. Prvopočátkem všeho bylo absolvování MAHRY (vzdělávací instituce zaměřena na zdravý životní styl, sportovní dietologii či prevenci civilizačních chorob). Michaela Tulachová vybudovala úspěšnou firmu, která je postavena právě na principech zdravého stravování. Svými postupy tak zanechala nesmazatelnou stopu v moderní dietologii. Tato kniha je její prvotinou, nikoliv však tím posledním, čím společnosti přispěje. Uznání se jí dostalo i na poli charitativních projektů, které pravidelně pořádá pod Nadačním fondem Julinka, o jehož zrod se taktéž sama zasloužila. Touto cestou se vehementně snaží bojovat proti dětské obezitě, která je nešvarem současné doby. Michaela se momentálně věnuje i projektu s názvem Psychologie hubnutí, přičemž si klade za cíl příznivě ovlivnit myšlení populace trpící nadváhou či jinými obtížemi spojenými se stravováním. Jinými slovy se posluchače snaží nasměrovat na cestu sebelásky a porozumění sama sobě. Tento projekt je inovativní už jen svým pojetím aktivního semináře, který se diametrálně odlišuje od klasického coachingu. Celoživotní vášní jí je běh po kopcích Vysočiny. Ona vášeň byla pomyslnou zápalnou šňůrou a podnítila tak myšlenku Běhu pro úsměv v Pelhřimově. Nejhodnotnějším a nejváženějším životním úspěchem je ale bezesporu vytvoření bezpečného a především milujícího zázemí pro jejího manžela Lukáše a dcerku Julinku.

Lucka Gabrielová
Lucka Gabrielová
Student

Hledáte způsob, jak přirozeným způsobem snížit váhu a začít žít zdravě? I já hledala a našla. Tato mladá paní mi otevřela konečně oči nejen co se výživy týče, ale především k přístupu k životu a sobě samé. Je úžasné, že se nezaměřuje pouze na hubnutí, ale pořádá i různé projekty, kde pomáhá dětem jako např.charitativní Běh pro úsměv a Baštíme s úsměvem.

Jana Doubková
Jana Doubková
Maminka na MD

Miška je člověk, kterého si ze srdce vážím, za to jaký je. Nejvíce si na ni cením přístupu k životu, který má. Pracuje na 200 % a je plná energie, kterou rozdává svým klientům i okolí. Člověk se sní cítí vždy v bezpečí a naprosto jí věří. Vždy podá pomocnou ruku, je spolehlivá, svědomitá,ochotná vždy poradit. Má neuvěřitelné tempo, znalost, elán a chuť do života.

Nika Bezemková
Nika Bezemková
Student VŠ

Pokud stále váháte, zda jste našli toho správného člověka, který Vám pomůže upravit váhu a cítit se skvěle, tak Vám mohu jednoznačně říci že ano. Paní Míša má lidský přístup k lidem, dodává optimismus a podporu v průběhu celé spolupráce. Není to výživový poradce, který Vám zakáže všechno jíst a naopak nakáže několikrát v týdnu cvičit do vyčerpání. Míša Vám ukáže cestu k hubnutí úplně jinak. Jídelníček Vám nastaví tak, aby byl člověk schopný zvládnout a pokračovat v něm, i po skončení spolupráce. Pro mě je hlavní to, že se snaží, aby byl klient spokojen a to je podle mě to nejdůležitější.

Jana Musilová
Jana Musilová
Maminka na MD

Pokud bych Míšu neznala osobně, řekla bych…mladá, dynamická, úspěšná…prostě klasická holka z reklamy na dokonalý život. Avšak i Míša musela v životě překonat pár překážek. Nejdřív je zkoušela po špičkách obcházet (občas jí to i prošlo), ale jak rostla v ženu, začala hledat způsoby, jak být silnější a zdolat je sama. Nyní učí i ostatní hrdě překonávat překážky. Otevírá lidem oči, učí je znovu žít a nacházet sebelásku. Každý rozhovor s ní je motivující, plný naděje a hlavně úsměvu a podpory.