Jídelníček MAMINKY

Jídelníček pro těhotné maminky je plný vyvážené stravy. Nejedná se o žádnou dietu, ačkoli pro maminku v nadváze či obezitě při úpravě stravy je hubnutí pravděpodobné, avšak v žádném případě s tímto jídelníčkem nebezpečné. Nikdy nebudete mít pocit hladu, ani se jakkoli trápit. V jídelníčku najdete mnoho možností ze kterých si ráda vyberete a naopak budete mile překvapena z obsahu a variability. 

Jídelníček pro kojící maminky obsahuje naprosto vyváženou stravu, která nikterak neohrozí tvorbu mateřského mléka, ale naopak jeho chuť pro miminko zpříjemní a zvýší jeho produkci. Hubnutí bude již taková třešnička na dortu. 

Jídelníček pro maminky na MD, tedy nekojící a plně se věnující aktivnímu životu svých dětí je přizpůsoben především pro časté chutě během dne i večer, když dají své ratolesti spát. Jídelníček obsahuje možnost užití bílého vína, čokolád, sušenek, ale zároveň i možnost, když někdo sladké nejí vůbec či alkohol nepije.

Maminky v těhotenství, v období kojení i na MD potřebují vyšší obsah sacharidů, proto tento jídelníček není absolutně vhodný pro nikoho jiného z důvodu možného nabrání váhy namísto úbytku.

Není vhodné pro nemocné - diabetes, kardiovaskulární nemoci, DNA, potravinové alergie, Crohnova nemoc a pro maminky s vyšší sportovní aktivitou.

Vyberte si svůj jídelníček

Jídelníček pro těhotné maminky
2000 Kč
Jídelníček pro kojící maminky
2000 Kč
Jídelníček pro maminky na MD
2000 Kč