Ahoj! Moc Vás zdravím! :)

Mé jméno je Míša a jsem výživová specialistka. 

 

HUBNUTÍ je radost, když víte jak na to...tak se v klidu posaďte a já Vám zatím vše prozradím! :)

 


Poradců přes výživu je tolik, tak proč právě já? :)

Můj přístup je především o pochopení, lidskosti a motivaci. Neprodávám žádné výživové doplňky, mám zcela individuální přístup, který zahrnuje především psychologii hubnutí a klient má možnost denní kontroly fotek jídel přes sms zprávy.


ZDARMA Vám zašlu vzorový jídelníček 

NÁZEV KNIHY
Jméno Příjmení

ZDARMA si stáhněte kapitolu mé knihy 


Co nabízím?

Osobní setkání

V kanceláři v Pelhřimově Masarykovo nám. 17
Popovídáme si spolu u kávy o Vaší cestě za novým tělem :)

Kupte si jídelníček online

Kupte si jídelníček přímo pro Vás!
Chci mít jídelníček během minuty ve své emailové schránce!

Online hubnoucí programy

Začněte hubnout pomocí online kurzu hubnutí'
Chci začít hubnout hned teď a zároveň mít jídelníček se slevou!

Co říkají o mé práci?


Bc. Michaela Tulachová DiS.

Maminka Julinky a Daníčka, výživová poradkyně, koučka psychologie hubnutí, pořadatelka Běhu pro úsměv, zakladatelka a ředitelka Nadačního fondu Julinka, autorka projektu Baštíme s úsměvem, výživová poradkyně pro lekarna.cz a ordinace.cz
Michaela (18. 5. 1986) pochází z malebného městečka Pacov na Vysočině, kde také vystudovala Gymnázium. Ve studiu pokračovala v Táboře na Vyšší odborné škole ekonomické a poté na Vysoké škole obchodní v Praze. V tomto období se začala ubírat směrem, který později definoval její životní filosofii a náhled na život samotný. Prvopočátkem všeho bylo absolvování MAHRY v roce 2009 (vzdělávací instituce zaměřena na zdravý životní styl, sportovní dietologii či prevenci civilizačních chorob). Michaela Tulachová vybudovala úspěšnou firmu, která je postavena právě na principech zdravého stravování. Svými postupy tak zanechala nesmazatelnou stopu v moderní dietologii. Uznání se jí dostalo i na poli charitativních projektů, které pravidelně pořádá pod Nadačním fondem Julinka, o jehož zrod se taktéž sama zasloužila. Touto cestou se vehementně snaží bojovat proti dětské obezitě, která je nešvarem současné doby. Michaela se momentálně věnuje i projektu s názvem Psychologie hubnutí, přičemž si klade za cíl příznivě ovlivnit myšlení populace trpící nadváhou či jinými obtížemi spojenými se stravováním. Jinými slovy se posluchače snaží nasměrovat na cestu sebelásky a porozumění sama sobě. Tento projekt je inovativní už jen svým pojetím aktivního semináře, který se diametrálně odlišuje od klasického coachingu. Celoživotní vášní jí je běh po kopcích Vysočiny. Ona vášeň byla pomyslnou zápalnou šňůrou a podnítila tak myšlenku Běhu pro úsměv v Pelhřimově. Nejhodnotnějším a nejváženějším životním úspěchem je ale bezesporu vytvoření bezpečného a především milujícího zázemí pro jejího manžela Lukáše, dcerku Julinku a syna Daníčka.